Teknik Servis Departmanı

ENDÜSTRİYEL ELEKTRİK

Teknik Servis Departmanı

Alınan her proje, müşterilerimizin her isteği, ENDÜSTRİYEL güvencesi altındadır.

ENDÜSTRİYEL’in, teknik servis hizmetleri konusunda temel yaklaşımı, müşterilerine en hızlı, en güvenilir, en doğru hizmeti, en ekonomik şekilde vermek olup, hizmetlerinin geliştirilmesi, teknik servis hizmet çeşitliliğinin sağlanması ve aralıksız değişen ve gelişen teknolojiyi yakından takip edebilmesi için sürekli olarak yatırımlar yapmaktadır.

Teknik servisimiz, gerekli tüm ekipman ve yedek parça ile donatılmıştır. İşletmemiz, projelerimizin montajının yapılması ve devreye alınmasından sonra oluşabilecek tüm sorunlara karşı kapsamlı bir teknik servis hizmeti sunmaktadır.

Garanti, projelerin müşteriye teslim edildiği tarih itibariyle başlar. Garanti süresince projelerimizdeki imalat, montaj veya malzemeden kaynaklanabilecek arızalar, onarım veya komple parça değişimi ile arızaya bağlı işçilikler müşteriden hiçbir ücret talep edilmeksizin ENDÜSTRİYEL tarafından karşılanır.

Daha Fazlası

Arızaya Müdahale ve Onarım
Garanti kapsamı devam eden projelerimiz için, teknik servis hizmetleri ücretsiz olarak sunulurken, garanti kapsamı sona ermiş olan müşterilerimiz için de teknik servis hizmetlerimiz yedek parça ve servis hizmeti olarak devam etmektedir.

Teknik servis hizmetlerimiz uzaktan erişim ve yerinde hizmet olarak çeşitlenmektedir. Fabrikalarda oluşan veya oluşabilecek arızalar için öncelikle uzaktan erişim sistemi ile müdahale edilmekte, sorunun uzaktan çözülmemesi durumunda ise bizzat yerinde destek sağlanmaktadır.


Yedek Parça Bakım ve Onarım

Teknik servisimiz ayrıca, müşterilerimizin arızalanan donanımları için de hizmet sunmaktadır. Şirketimize ulaşan bu ekipmanlar, öncelikle kayıt altına alınır ve arıza teşhisi yapılır.

Ardından gerekli tamir prosedürü işletilir ve yedek parçanın arızası giderilir. Arızası giderilemeyen veya aşırı hasar görmüş parça ve ekipmanlar için tutanak tutulur ve müşteri bilgilendirilir. Eğer kullanıcı hatası yoksa ve garanti süresi sona ermemiş ise, parça yenisi ile değiştirilir. Kullanıcı hataları ve garanti süresi sona eren parçalar müşteriye detaylı şekilde raporlanarak fatura edilir.

Shopping Cart