Elektrik Departmanı

ENDÜSTRİYEL ELEKTRİK

Elektrik Departmanı

ENDÜSTRİYEL ELEKTİK, müşterilerinin ihtiyaçlarını ve onların beklentilerini en üst düzeyde gözeterek panoların tasarım, projelendirme ve imalatını yapmaktadır. Pano uygulamalarının etüt, çizim ve projelendirme, pano montaj ve süpervizörlük hizmetleri şirketimizin uzman ekibi tarafından kusursuz şekilde sunulmaktadır. Elektrik panolarımızın sac aksamları da firmamız tarafından en yüksek teknoloji ile dünya standartlarında imal edilmektedir. Ürettiğimiz elektrik panoları, IEC / TSE EN 60439-1 B ye göre 5000 Ampere kadar test edilmiş ve belgelendirilmiştir. Ayrıca panolarımız, dışarıdan gelebilecek toz diğer partikül sızıntılarına karşı IP45 – IP65 şartlarında koruma sağlamaktadır.
0 %
Projelendirme ve Tasarım
0 %
İmalat ve Test Aşaması
0 %
Montaj ve Süpervizörlük

Yüksek Kalite Anlayışı

ENDÜSTRİYEL, yüksek kalite anlayışı ile ürün ve kaliteden taviz vermeden, müşteri odaklı çözümler sunmayı vizyon olarak benimsemiştir. Kurumsallaşmaya yönelik çalışmaların devam ettiği firmamızda kalite yönetim sistemi kurulmuş olup ISO 9001, OHSAS 18001 ve ISO 14001 sertifikasyonları ile Rusya Federasyonlarında kullanılan GOST-R belgesi bulunmaktadır. ENDÜSTRİYEL, tip testli ve TSE belgeli elektrik panosu imalatında kullanılan malzemelerden sac aksam ve şalt malzeme gruplarının tamamı dünya standartlarındaki ürünlerdir. ENDÜSTRİYEL, Schneider, EATON, Hitachi, Weidmüller, ABB, Siemens, Phoenix Contact, Wago, Omron, Klemsan, Legrand HES gibi markaları tercih etmektedir.

Ürünlerimizde kullanılan saclar, kalitede dünyada söz sahibi Erdemir’in mamulleri olup, DKP sac, 6112 DIN EN 10130–99 DC01, galvaniz sac 1311 DIN EN 10142–00 DX51 D+Z, paslanmaz sac ise 304 veya 316 (1,4301) normlarına uygun kalitededir.

Panolar üretim aşamasından önce projelendirilir. Teknik çizimleri konusunda tecrübeli ekibimiz tarafından uygun ve eksiksiz bir şekilde tasarlanır. Bu aşamada müşterilerimizin beklentileri zamanlama ve maliyet dikkate alınarak en ince detayına kadar analizi yapılır. Akım yolu şemaları oluşturulur. Panolar devreye alınırken veya kullanıma sunulduktan sonra montaj kolaylığı, hata bulma, hızlı müdahale ve sorun çözme amacıyla numaralandırma yapılır. Bu şekilde hazırlanan projeler son kontrollerden geçirildikten sonra pano imalatının yapılabilmesi amacıyla elektrik departmanına gönderilir. Üretilen Panolar bir dizi uygulama testinden geçirilerek kalite standartlarına uygun olarak kullanıma hazır hale getirilir. İmalat aşamasından sonra çizimleriniz dosyalanarak pano ceplerine konulur. Kurulum ve teknik servis aşamalarında bu çizimlerden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Ayrıca sayfamızdan pano imalatı ile ilgili teknik bilgiler çizimler, tasarımlar ve son projeler yazılarımız aracılığıyla sizlere sunulacaktır.

AG ve OG pano uygulamalarımız, dünyanın birçok ülkesinde tecrübe edilerek müşteriye en optimal ve en güvenilir sistem çözümünü oluşturarak sunulmaktadır.

Çözüm Ortaklarımız

Shopping Cart