Proje Departmanı

ENDÜSTRİYEL ELEKTRİK

Proje Departmanı

Müşteri İsteklerinin İncelenmesi

ENDÜSTRİYEL ELEKTRİK, yatırımcı veya müşteri taleplerini günümüzün getirdiği yeniliklere uygun, en verimli ve en teknolojik ekipmanlar kullanarak, piyasa koşullarının sağladığı en uygun fiyatlarla projelendirilmelerini sağlamaktır. Müşterilerimizin beklentileri projelendirilirken, dünya standartlarında e-plan, See Electrical ve autocad programlarını kullanarak projelendirmektedir. Pano görünüş resimleri yerleşim planları ve P&I diyagramları ise autocad programı kullanılarak hazırlanmaktadır.

Daha Fazlası

Elektrik Sisteminin Projelendirilmesi
Müşteri isteğine en uygun güç dağıtım, otomasyon ve kompanzasyon, PLC kontrol, mcc panolarını ile busbar sistemlerini teknolojik beklentilere göre tasarlayıp, e-plan da elektrik projelerini çıkartan elektrik tasarım ekibinden oluşmaktadır.

Sektördeki öncü firmalardan biri olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da gerek dünyada gelişen teknolojilerin yurdumuza taşınmasında, gerekse hizmet kalitesinde öncülük yapmaya devam ederken, çağdaş ve uluslararası normlara uygun koşullarda hizmet vererek müşteri memnuniyetini sürekli ön planda tutmaktayız.

Etiketleme
Elektrik panellerinin içerisinde kullanılan klemensler ve ekipmanlar arasında yapılan kablo bağlantılarının etiketlenmesi, proje çizimlerinde uygulama ve kontrol kolaylığı sağlayarak tüm malzemelerin ve kabloların doğru şekilde tanımlanmasını sağlar.

Hazırlanan projelere uygun şekilde ploter ile etiketler hazırlanır. Kablo etiketleri, plastik kılıflar ile kabloya tutturularak etiketin kablo üzerinden düşmesi engellenir. Klemens etiketlerinde ise etiketleme, klemens özelliklerine göre farklı standartlarda uygulanır.

Proje departmanımızda gerçekleştirilen etiketleme çalışmaları sayesinde; proje takip kolaylığı ile arıza tespit kolaylığı sağlayarak yüksek düzeyde proje verimliliği ortaya koyar.

Shopping Cart