Mekanik Departmanı

ENDÜSTRİYEL ELEKTRİK

Mekanik Departmanı

ENDÜSTRİYEL, müşterilerimizin taleplerine göre geliştirdiği makine ve mekanik aksam üretimini kendi tesislerinde gerçekleştirmektedir. Bu anlamda, kalitesinden hiçbir zaman taviz vermemiş ve her zaman en üst seviyede tutmayı başarmıştır. Üretimdeki standart ve güvenilir yaklaşımı, kalite yönetimi, servis anlayışı ve yedek parça teminindeki hızı ile müşterilerinin her zaman kendilerini güvende hissetmesini sağlamıştır…

Daha Fazlası...

Ürünlerimizin mekanik aksamlarının üretiminde yani randıman kantarları, akar kantarlar, tavlamalar, paketleme kantarları, otomatik paketleme makineleri, elektrik panolarının imalatında kalitemizi yüksek standartlar belirler ve söz konusu kalite, güvenilirlik, ekonomiklik, iş güvenliği ve çevreye olan etkiler söz konusu olduğunda hiçbir şey şansa bırakılmaz. Konusunda uzman kalite kontrol personeli ile, mekanik üretimin her aşaması sürekli olarak kalite kontrollere tabi tutulurken bütün parçalar çok çeşitli testler ve incelemelerden geçirilir. Mekanik departmanımızda ISO 9001, CE, GHOST, TSE ve tip test standartları düzeyinde imalat yapılırken iş güvenliği şartları gerek yasal ve gerekse de OHSAS 18001 İSG kriterleri dikkate alınarak üretim yapılmaktadır. İmalatlarımızda çevreye de azami özen gösterilmekte ve ISO 14001 ÇYS ile çevreye olan olumsuz etkilerimiz de ortadan kaldırılmaktadır.

ENDÜSTRİYEL, özellikle mekanik imalatlarımızda, imalat kalitesine aşırı önem vermektedir. Özellikle kaynaklı imalatlarda kaynak personeli uluslararası yetkinliklere sahip olup Alman akreditasyon kuruluşları tarafından kaynak personelimiz sertifikalandırılmıştır. Bunun yanında kaynaklı imalatlarsa WPS ve PQR testleri sürekli olarak yapılmakta ve ISO 3834 kaynak kalite güvencesi sistemi ile kusursuz kaynak yapılması hedeflenmektedir. ENDÜSTRİYEL, mevcut sertifikasyonlar ile yetinmeyip ISO/TS 16949 standartlarında üretim yapmak amacıyla da çalışmalarını devam ettirmektedir.

ENDÜSTRİYEL’de mekanik üretim yaklaşık 3.000 m²’lik bir alanda gerçekleşmektedir. Bu üretim alanı içerisinde;
• 1 adet Reis CNC lazer kesim tezgahı
• 1 adet Bystronic CNC lazer kesim tezgahı
• 1 adet Durmazlar CNC silindir büküm (25mm kadar büküm yapabilir)

• 2 adet ABB kaynak robotu
• 1 adet MVD CNC punc tezgahı
• 1 adet MVD CNC giyotin makas
• 1 adet MVD CNC abkant büküm tezgahı
• 1 adet yaş boya ünitesi
• 1 adet toz boya ünitesi

Yer almakta ve ihtiyaca göre bu makine parkı sürekli yeni yatırımlarla geliştirilmektedir.

Shopping Cart